Dodavatelé

Lieferanten

Společnost MÜPRO pokračuje v dynamickém růstu. Buďte s námi úspěšní!

Svůj program dodávek neustále rozšiřujeme a hledáme vhodné obchodní partnery, kteří se chtějí rozvíjet a být úspěšní společně s námi.

Co očekáváme od našich dodavatelů

Pokud máte zájem o spolupráci se společností MÜPRO, měly by pro Vás být respekt k lidem a přírodě a udržitelná činnost stejně důležité jako pro nás. Od našich dodavatelů očekáváme, že budou při výrobě a obchodní činnosti ekologicky a společensky odpovědní, a to i s ohledem na emise CO2 a další ekologické aspekty. Hlavním zájmem pro nás je, aby naši dodavatelé rovněž jednali v souladu s našimi firemními hodnotami a zavázali se k dodržování lidských práv, zejména zákazu dětské práce, stejně jako k dodržování zákonů na ochranu životního prostředí a protikorupčních zákonů, bezpečnosti výrobků a transparentnosti.

Jak se stát dodavatelem společnosti MÜPRO

Patříte k nejlepším ve svém oboru a rádi byste v prostředí partnerské spolupráce rostli společně s námi? Pak pokud možno kompletně vyplňte prohlášení dodavatele a zašlete nám je e-mailem na adresu purchasing@muepro.de. My Vaše údaje svědomitě zpracujeme a co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Máte jakýkoli dotaz?