Vaše žádost o pracovní místo

Ucházet se o práci ve společnosti MÜPRO

Staňte se součástí společnosti s tradicí a budoucností. Ucházejte se o práci v naší společnosti! Zde naleznete několik tipů a rad pro svou žádost o práci ve společnosti MÜPRO.

Jak se ucházet o práci

Všechny doručené žádosti pečlivě přezkoumává naše personální oddělení ve spolupráci s příslušným odborným oddělením. Mějte prosím pochopení, že tento proces výběru vyžaduje určitý čas. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat a informovat o stavu Vaší žádosti.

Tip: Kompletní žádost hned na začátku ušetří časově náročné vyžádání doplnění informací nebo dokumentů a pomůže tak k rychlejšímu vyřízení žádosti. Nezapomeňte proto uvést informace, jako jsou Vaše časové možnosti nebo platová představa. Tyto informace potřebujeme ke zpracování Vaší žádosti.

Ti, kteří nejlépe odpovídají kvalifikaci požadované v profilu pracovního místa, postoupí do užšího výběru.

Žádosti ve všech ostatních odděleních

Krátký telefonický rozhovor může být prvním krokem k navázání osobního kontaktu, kdy Vás můžeme krátce poznat a vyjasnit si případné dotazy.

Pokud Vás pozveme na první osobní pohovor, bude se obvykle konat v sídle společnosti MÜPRO v Hofheim-Wallau. Zpravidla se ho účastní zástupce příslušného oddělení a zástupce personálního oddělení. Vy dostanete příležitost poznat společnost MÜPRO a my možnost udělat si představu o potenciálním kolegovi.

Na základě druhého osobního pohovoru se pak rozhodne o přijetí do zaměstnání. V závislosti na pozici mohou být součástí přihlášky testy (písemné nebo online).

Žádosti o pracovní pozici obchodního zástupce / Key Account Management

Pokud se u nás ucházíte o pozici obchodního zástupce, je součástí zpravidla nejprve krátké osobní seznamovací setkání s odpovědným vedoucím prodeje ve Vašem regionu.

V případě kladného výsledku se koná v sídle naší společnosti v Hofheim-Wallau u Wiesbadenu intenzivní multimodální pohovor. Tohoto rozhovoru se kromě obchodního ředitele účastní také zástupce personálního oddělení.

V návaznosti na pohovor bude brzy rozhodnuto o nabídce smlouvy.

Tipy pro úspěšnou žádost o pracovní pozici


Jak mohu podat žádost?

Svou žádost a všechny ostatní dokumenty zašlete prostřednictvím naší online platformy pro uchazeče. Automaticky získáte účet uchazeče. Zásady ochrany osobních údajů zajišťují maximální transparentnost a ochranu Vašich osobních údajů. Neposílejte prosím žádosti e-mailem nebo poštou, protože nelze zaručit jejich zpracování.


Jaké přílohy by měla žádost obsahovat?

Abychom hned na začátku získali co nejúplnější představu o Vaší profesní dráze, žádáme Vás o zaslání motivačního dopisu, životopisu (v tabulkové podobě s časovými údaji v měsících a letech), reference od zaměstnavatele, osvědčení o dosažení profesního či školního vzdělání.  


Mohu se o místo ucházet iniciativně?

Na našem portálu pro uchazeče máte také možnost zaslat nám svou žádost z vlastní iniciativy. Přihlášky motivovaných a kvalifikovaných uchazečů vítáme.

U iniciativních žádostí je důležité, aby byly formulovány přesvědčivě. Nezapomeňte uvést, které oblasti nebo pozice Vás obzvláště zajímají a proč si myslíte, že se pro ně hodíte. Pokud nás Váš profil zaujme, ačkoli Vám v současné době nemůžeme nabídnout vhodnou pozici, budeme Vás kontaktovat, abychom Vaše dokumenty zařadili do databáze uchazečů (s Vaším souhlasem), a případně se Vám ozvali později. K tomu může v některých případech dojít i poměrně rychle.


Na koho se mohu obrátit s dalšími dotazy?

Náš náborový tým Vám samozřejmě rád zodpoví všechny Vaše dotazy. Můžete nás kontaktovat telefonicky na centrálním čísle: +420 224 241 529. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 9 do 16 hodin. Můžete nám také poslat e-mail a my Vám co nejdříve odpovíme. 

Máte dotazy k podání žádosti o pracovní místo?
Chcete se ucházet o pracovní pozici?