Unternehmen

O společnosti MÜPRO

MÜPRO je rychle rostoucí, mezinárodně působící koncern s dceřinými společnostmi a obchodními partnery po celém světě. Jsme předním poskytovatelem řešení a dodavatelem prémiových produktů v oblastech

  • upevňovací techniky,
  • zvukové izolace a
  • protipožární ochrany.

Naše produkty jsou „Engineered in Germany“ – při navrhování a výrobě čerpáme z více než 60 let zkušeností v oboru. Dnes se produkty MÜPRO používají po celém světě.
Naše systémová řešení se vyznačují vysokou kvalitou a ekonomičností. Instalují se ve všech oblastech domovní techniky i ve výstavbě průmyslových objektů a zařízení. Kromě toho Vám nabízíme širokou škálu variabilních produktů, které vyrábíme na zakázku – zcela podle Vašich požadavků.
Máme pod kontrolou celý proces vývoje a výroby až po dodávku a poskytujeme podporu prostřednictvím technických dokumentů i řízením projektu na staveništi. Spolehlivě realizujeme předmontáž sestav, speciální balení, zvláštní dodávky nebo nákladově efektivní zásobování na místě. Máme také dlouholeté zkušenosti ve speciálních oblastech upevňovací techniky, jako jsou čisté prostory, tunely nebo těžké uložení. Společnost MÜPRO Maritim se sídlem v Hamburku se specializuje na upevňovací práce při stavbě lodí.