Klíčové kompetence

Upevňovací technika. Zvuková izolace. Protipožární ochrana.

Naše komplexní produktové portfolio nabízí spolehlivá upevňovací řešení pro širokou škálu aplikací. Standardní nabídka zahrnuje více než 5 000 produktů, které jsou neustále dostupné.

Základ našeho sortimentu tvoří produkty z oblasti upevňovací techniky, zvukové izolace a protipožární ochrany. Patří mezi ně mimo jiné potrubní objímky a instalační profily, pevné body a kluzná uložení i produkty s požární atestací. To jsou naše klíčové kompetence. Díky vlastnímu výzkumu, vývoji a výrobě se společnost MÜPRO stala předním poskytovatelem řešení a prémiovým dodavatelem v těchto oblastech použití – a své odborné znalosti neustále rozšiřuje.


Naše produktová řešení pro Vaše aplikace

Více než 600 produktů s požární atestací

S více než 600 produkty s požární atestací jsme jedním z předních dodavatelů v této oblasti. Při požárních zkouškách jsou naše upevňovací systémy testovány externími institucemi na dobu požární odolnosti. Protokoly o požárních zkouškách a odborné posudky dokládají výsledky zatížení a deformace výrobků. 


Komplexní sortiment instalačních profilů a potrubních objímek

Náš sortiment profilů pokrývá všechny rozsahy zatížení a nabízí maximální flexibilitu:

  • Nabízíme více než 20 různých průřezů profilů
  • Instalační profily jsou k dispozici v délkách až 10 m
  • Systém profilů má modulární charakter a nabízí širokou škálu přídavných dílů

Naše potrubní objímky: Řešení pro všechny aplikace

  • Standardní velikosti od 6 mm do 635 mm poskytují kompletní rozsah upínání
  • Velký výběr připojovacích závitů poskytuje dodatečnou flexibilitu


Vysoce výkonné zvukově izolační produkty 

S našimi zvukově izolačními produkty dosahujeme až o 10 % vyšší zvukové izolace ve srovnání se srovnatelnými výrobky na trhu. Objímka s montážním závitem s tlumicí žlutou vložkou DÄMMGULAST® zajišťuje snížení hluku o 22 dB(A) – a nemá na trhu upevňovací techniky konkurenci! Stejně nedostižný je náš PHONOLYT® jako jediný pevný bod s akustickým odizolováním na trhu.

Máte nějaké dotazy k našim produktům?