BIM | CAD

Připraveno pro BIM

Building Information Modeling, zkráceně BIM, zahrnuje celý proces vytváření a datové komunikace, simulace a analýzy, stejně jako komunikace mezi zúčastněnými profesemi na stavbě.

BIM propojuje investory, architekty, projektanty, montážní firmy a další dodavatele prostřednictvím centrálního 3D datového modelu. BIM zjednodušuje komunikaci mezi zúčastněnými stranami při projektování, analýze a realizaci stavebních projektů a je užitečný i pro následný provoz.

Projektování a realizace konstrukcí na základě dat

Ať už se jedná o 3D výkresy CAD nebo informace o produktech ve formátu podporujícím BIM – společnost MÜPRO Vám prostřednictvím softwaru a služeb poskytne podporu pro projektování a realizaci Vašich projektů na základě dat. V knihovně BIM/CAD bezplatně získáte data produktů ve formátu vhodném pro BIM. Pro vytváření 3D datových modelů je ideální náš profesionální projekční software MP Designer 3D.

Všechny produktové informace bezplatně v knihovně BIM/CAD společnosti MÜPRO

Od společnosti MÜPRO máte bezplatně k dispozici data BIM ve formě knihovny BIM/CAD. Najdete zde celý katalogový sortiment, přičemž knihovna je neustále rozšiřována. Formát umožňuje pohodlný a bezplatný import produktových dat do všech běžných programů CAD.

V závislosti na cílovém softwaru a dalším zpracování nabízí společnost MÜPRO produktová data v různých „Level of Detail“ (LOD) a formátech, a to i ve standardizovaném formátu IFC pro datovou komunikaci BIM ve stavebnictví.

Profesionální software pro 3D návrhy konstrukcí

Pomocí programu MP Designer 3D můžete snadno a rychle vytvářet 3D návrhy konstrukcí s produkty MÜPRO a importovat je do svého systému CAD. Náš screencast Vám umožní udělat si první dojem ze softwaru. Software neustále optimalizujeme a dále vyvíjíme. Uvítáme proto Vaši zpětnou vazbu a návrhy na zlepšení!

Screencast MP Designer 3D


Tip ke stažení
Máte otázky týkající se BIM apod.?