Práce ve společnosti MÜPRO

Společně s úspěchem

Jako výrobní a obchodní společnost s celosvětovou působností nabízí MÜPRO rozmanité příležitosti a perspektivy pro angažované a výkonnostně orientované zaměstnance. Plochá, transparentní hierarchie, projekty zaměřené na praxi a rozmanité oblasti působnosti – MÜPRO nabízí ty správné rámcové podmínky pro zajímavé aktivity.


Oblasti naší činnosti

V naší centrále v Hofheim-Wallau nedaleko Wiesbadenu úspěšně spolupracuje celá řada oddělení. Jsou zde oddělení pro nákup a logistiku, vývoj produktů, produktový management a marketing, účetnictví, personální oddělení i oddělení pro komunikaci a IT. Z centrály společnosti pracuje také naše oddělení péče o zákazníky na národní i mezinárodní úrovni a kolegové z oddělení aplikační techniky. 

Naši obchodní zástupci MÜPRO se naopak pohybují po celém Německu jako kompetentní kontaktní osoba pro naše zákazníky. Pro zajištění co nejlepšího zákaznického servisu přitom na cesty vyjíždí z kanceláře. Dále zaměstnáváme regionální pracovníky technické podpory prodeje, kteří spolupracují s prodejem na stavbách nebo projektech přímo na místě.   


Co je pro nás důležité

Hledáme lidi, kteří svými schopnostmi, vlastní iniciativou, chutí k výkonu a dobrými nápady chtějí spolu s námi úspěšně utvářet budoucnost. Osobní iniciativa potřebuje prostor k realizaci – proto u nás můžete ihned plně naskočit do pracovního procesu a od prvního dne samostatně přebírat zodpovědné úkoly.

Oceňujeme otevřené, poctivé a slušné chování mezi sebou navzájem a jsme hrdí na dobrou pracovní atmosféru, kde panuje důvěra. To platí i pro naše vedoucí pracovníky, kteří umí naslouchat a podporují tým.

Chcete se stát součástí společnosti MÜPRO?