Novinky u MÜPRO Online-Shop

30.09.2022 - Nový kotevní systém VARIO pro kolejnice a nosné profily

Ve stávajících nebo nových stavebních situacích je často nutné zesílit rámové konstrukce nebo umožnit vyztužení kolejnic a nosných profilů pomocí finančně dostupné technologie, jako jsou závitové tyče. Nový kotevní systém VARIO od společnosti MÜPRO nabízí maximální flexibilitu a umožňuje variabilní kotvení ke konstrukci a spolehlivé vyztužení rámových konstrukcí. Plynulé nastavení úhlu činí systém obzvláště uživatelsky příjemným a umožňuje flexibilní a snadnou instalaci.


K tiskové zprávě


14.10.2021 - Vítejte v novém internetovém obchodě MÜPRO!

Jsme rádi, že vám můžeme představit nový web MÜPRO a zejména náš nový online obchod! 

Objevte moderní online obchod s mnoha novými funkcemi:

  • Atraktivní design, intuitivní navigace a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní
  • Nové funkce, jako jsou skenery čárových kódů, vlastní správa uživatelů, schvalovací procesy, ...
  • Osvědčené funkce, optimalizované pro vás: přehled objednávek, šablony, alokace nákupních košíků projektu, kalkulační programy, ...

… a mnohem víc!


Přímo v prodejně

K tiskové zprávě

Máte nějaké dotazy ohledně obchodu? Na FAQ


07.10.2021 - Nová předem smontovaná montážní konzola

90° montážní konzoly jsou nejčastěji používanými prvky pro rohové spoje na instalačních kolejnicích. Nový montážní držák SB 90° nabízí mimořádné pohodlí, bezpečnost a úsporu času díky předem smontované konstrukci: Všechny montážní díly potřebné pro připojení jsou předem smontovány a držák lze okamžitě použít pro rohové spojení mezi dvěma systémovými lištami . Díky inteligentnímu designu výrobku je úhel působivý z hlediska konstrukce a montáže:

Jednoduchá a časově nenáročná manipulace

Předem smontovaný držák je nastaven na místě a lze jej okamžitě utáhnout akumulátorovým šroubovákem nebo rázovým utahovákem.

Více bezpečí

Jediným předem smontovaným držákem na trhu je montážní držák SB 90 ° s ovládací štěrbinou a samosvornou maticí, pro ještě větší jistotu: závitová deska se při montáži automaticky otáčí do správné koncové polohy, kterou lze na první pohled zkontrolovat kdykoli prostřednictvím ovládacího slotu. Samosvorná matice po montáži zabraňuje samovolnému uvolnění.

Univerzálně použitelné

Předem smontovaný držák je jediný na trhu, který lze univerzálně použít pro instalační lišty s podstavcem a bez stojanu v drážce kolejnice (systémové lišty MPR nebo MPC). Pozinkovaný design umožňuje použití v suchých interiérech.


K produktu


01.10.2021 - Jsme tu pro vás

I v těchto náročných časech vás podporujeme našimi službami a produkty a děláme vše pro to, aby vaše dodávky byly i nadále.

Skupina MÜPRO vyrábí velkou část produktů sama, a proto jsme ve výrobním procesu do značné míry nezávislí na externích zpracovatelských a servisních společnostech a v současné době získáváme naši ocel od šesti různých evropských dodavatelů. Máme také široké postavení, pokud jde o další nákup materiálu, a nejsme závislí na aktuálně ovlivněných trzích. Můžeme tedy kompenzovat případné dílčí poruchy, a tím snížit riziko s ohledem na kapacitu výroby a dodání našich produktů.

Naše společnost není v současné době výrazně ovlivněna „koronavirem“. Přesto jsme samozřejmě přijali preventivní opatření pro každodenní práci všech zaměstnanců skupiny MÜPRO.

V souladu se současnou situací a na základě opatření, která jsme přijali, v současné době nepředpokládáme žádné zásadní dopady na schopnost dodávat. Jsme spíše přesvědčeni, že skupina MÜPRO je vaším spolehlivým dodavatelem spojovací technologie SHK, zejména v těchto mimořádných a obtížných časech.

Máte -li jakékoli dotazy k tomuto nebo jiným tématům, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.


Kontaktujte ihned