O společnosti MÜPRO

O společnosti MÜPRO

MÜPRO – značka pokroku a kvality

S 50 lety zkušeností v oboru a stejně dlouhou přítomností na trhu patří MÜPRO k předním dodavatelům upevňovací techniky, zvukové izolace a protipožární ochrany. Skupina MÜPRO má sedm poboček v Německu, 13 dceřiných společností a více než dvacet mezinárodních distributorů po celém světě. Výrobky MÜPRO se využívají ve více než 50 zemích.

Kvalitní upevňovací systémy pro každé použití

MÜPRO vyrábí a dodává na trh funkční systémy upevnění nejvyšší kvality pro oblast technického vybavení budov a pro průmyslové instalace se zvláštním zřetelem na technologie hlukových izolací a tlumení vibrací. Dále nabízíme našim zákazníkům široké spektrum variabilních výrobků, které mohou být vyrobeny individuálně podle jejich požadavku.

Technika a inovace určující směr od roku 1964

Značka MÜPRO znamená kvalitu a techniku, která určuje směr: Inovacemi jako bezpečnostním klipem MÜPRO, MÜPRO OPTIMAL – první objímkou se zacvakávacím zámkem – nebo zvukově izolačním pevným bodem potrubí PHONOLYT jsme nastavili měřítko a po desetiletí formovali trh s upevňovacími systémy a zvukovou izolací.

Specialista s přesahujícím know-how

Nabízíme dlouholeté zkušenosti i ve speciálních oblastech upevňovací techniky jako jsou čistá prostředí a tunely, protipožární upevňovací systémy nebo upevnění pod velkou zátěží a našim zákazníkům jak v Německu, tak v zahraničí poskytujeme technické poradenství pro nejrůznější aplikace.

Na upevňovací systémy pro stavby lodí specializuje MÜPRO Maritim se sídlem v Hamburku a jako podnik skupiny MÜPRO nabízí odpovídající program pro stavbu lodí.