Dodavatelé

Dodavatelé

MÜPRO stále dynamicky roste. Buďte při tom s námi! Nepřetržitě budujeme svůj dodavatelský program a rádi dáváme vhodným dodavatelským partnerům příležitost růst společně s námi. Pokud se zajímáte o spolupráci s MÜPRO, pak respekt k člověku a přírodě a trvale udržitelné jednání by měly být pro vás stejně důležitými hodnotami jako pro nás. Od svých dodavatelů očekáváme šetrnost k životnímu i sociálnímu prostředí ve výrobě i v obchodu, včetně emisí CO2 a dalších ekologických aspektů. Je pro nás velmi důležité, aby i naši dodavatelští partneři jednali v souladu s našimi podnikovými hodnotami a aby nám závazně zajistili dodržování lidských práv, obzvláště zákaz dětské práce, dodržování zákonů na ochranu životního prostředí a protikorupčního zákonu, bezpečnost výrobků a transparentnost.

Patříte k nejlepším ve své produktové oblasti a chcete spolu s námi dále růst v prostředí partnerské spolupráce? V tom případě za sebe co nejúplněji vyplňte informaci pro dodavatele a zašlete nám ji mailem. Vaše údaje svědomitě zkontrolujeme a co nejdříve Vás budeme kontaktovat.

Ke stažení

Informaci pro dodavatele

Informaci pro dodavatele

Patříte k nejlepším ve své produktové oblasti a chcete spolu s námi dále růst v prostředí partnerské spolupráce? V tom případě za sebe co nejúplněji vyplňte informaci pro dodavatele a zašlete nám ji mailem (purchasing@muepro.de).

Všeobecné nákupní podmínky (VNP)

Všeobecné nákupní podmínky (VNP)


Všeobecné obchodní a dodací podmínky (VODP)

Všeobecné obchodní a dodací podmínky (VODP)