Důležité charakteristiky společnosti

Důležité charakteristiky společnosti

Značkové výrobky 'Engineered in Germany'

MÜPRO vyrábí a dodává na trh vysoce kvalitní upevňovací systémy a systémy zvukové izolace 'Engineered in Germany'. Díky dlouholetým zkušenostem na trhu jsme průkopníky v oblasti upevňování potrubí a zvukové izolace v Německu.

Růst díky inovacím

Neustálým zlepšováním a rozšiřováním našeho výrobního programu o inovace, které nabízejí skutečnou přidanou hodnotu, jsme se stali od založení naší firmy v roce 1964 jedním z předních dodavatelů upevňovací techniky. MÜPRO je dnes značkou pokroku a kvality na celém světě .

Zákaznický servis je pro nás na prvním místě

Velký důraz klademe na komplexní servis pro naše zákazníky. Na každém kroku vašeho plánování vás podpoříme odbornými znalostmi, radou a skutkem: Poskytneme vám podrobné poradenství při výběru výrobku, podpoříme vás v managementu projektu a nabídneme vám v případě potřeby individuální řešení pro všechny výkony – vždy v rámci našeho pravidelně certifikovaného systému řízení jakosti.

Plynulé postupy moderními procesy

Komplexní IT podpora s návazným digitálním rozhraním je pro nás stejně tak samozřejmá jako logistika orientovaná na zákazníka: Své zboží obdržíte zpravidla během 24 hodin – rychle a spolehlivě.